07 Травня, 2021 р., 13:34
У житті кожного народу є особливі дати, які ніким і ніколи не будуть забуті. Скільки б років не минуло з 9 травня 1945 року, всі ми будемо пам'ятати про день, що змінив історію та подарував нам мирне небо! Товариство щороку вшановує ветеранів Великої Вітчизняної війни та пам‘ятає про тих, хто залишився на полі бою навічно!    В свою чергу ми щорічно проводимо масштабні толоки, приурочені до дня Перемоги та турбуємось про благоустрій пам’яток архітектури присвячених героям та Великій Вітчизняній війні. Низький уклін і вічна пам’ять!
07 Травня, 2021 р., 13:33
З початку  року громадянами Броварського району подано 1353 декларації про майновий стан і доходи, в яких самостійно нараховано зобов’язань податку з доходів фізичних осіб на суму 10,5 млн. гривень та          1,5 млн. гривень  військового збору.  Зокрема,  44 громадянина задекларували отриманий дохід в сумі понад 1 млн. грн.
30 Квітня, 2021 р., 10:28
     З нагоди величного свята Воскресіння Христового, прийміть щирі вітання і побажання Божого благословення, здоров’я і добробуту!
28 Квітня, 2021 р., 16:14
У приміщені Броварського міськрайонного центру зайнятості 21 квітня 2021 року відбулася нарада для працівників освіти Калинівської ОТГ, Великодимерської ОТГ, Зазимської ОТГ та Калитянської ОТГ, яку проводила провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Броварського міськрайонного центру зайнятості Марина Левкович.