Прес-центр

29 Липня, 2021 р., 14:16
Ремонт траси Київ-Бориспіль триває. Оновлення проходить у рамках програми Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво. Зараз підрядники вже перейшли до робіт на 31-му кілометрі.
29 Липня, 2021 р., 14:13
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” триває ремонт ще однієї траси міжнародного значення. Йдеться про автошлях, який з’єднує Київ, Чернігів і Нові Яриловичі. І зараз підрядники працюють над оновленням 39-го кілометра дороги.
29 Липня, 2021 р., 14:11
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” зараз триває ремонт траси Київ-Бориспіль.
02 Липня, 2021 р., 08:54
Наразі триває активне оновлення траси М-03 Київ-Харків-Довжанський. Роботи проходять у рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Зокрема підрядники зараз працюють на ділянці дороги, яка проходить між Києвом та Борисполем.
01 Липня, 2021 р., 15:15
У Київській обласній державній адміністрації сьогодні, 30 червня, відбулася розширена нарада голови ОДА Василя Володіна з міськими, сільськими, селищними головами Київської області.
01 Липня, 2021 р., 15:10
В рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» триває капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення у с. Ташань вартістю 126 млн. грн.
01 Липня, 2021 р., 15:07
У Бориспільській багатопрофільній клінічній лікарні інтенсивного лікування реконструювали приймальне відділення. Об’єкт уже ввели в експлуатацію. Тож місцеві жителі мають можливість отримувати якісну медичну допомогу та діагностику в комфортних умовах.