ОПИТУВАННЯ ЩОДО РОЗРОБКИ ПРОЄКТУ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Шановні мешканці та представники бізнесу Калинівської селищної ради, створюємо Стратегію розвитку громади разом!!!

Калинівська селищна рада Броварського району розпочала роботу з написання Стратегії розвитку Калинівської селищної ради до 2027 року.

28 вересня 2023 року було прийнято рішення селищної ради №1665/41-VIII «Про початок розроблення проекту Стратегії розвитку Калинівської селищної ради  на період до 2027 року».

Розпорядженням селищного голови від 12 жовтня 2023р. № 29 створено робочу групу з підготовки проекту Стратегії розвитку Калинівської селищної ради до 2027 року, до складу якої увійшли фахівці виконавчих органів, депутати, представники комунальних підприємств та інших організацій.

Професійно розроблена стратегія, до обговорення та написання якої долучиться громадськість, бізнес, мешканці та внутрішньо переміщені особи – це запорука успішного розвитку Калинівської селищної ради. Тому просимо мешканців не бути байдужими та долучатися до анкетування за  посиланнями:

анкета для мешканців:

анкета для бізнесу:

У разі виникнення запитань телефонуйте – 096-786-02-32 , 067-318-34-39 (з 9:00 до 17:00, пн-пт), Наталія Смик. надіславши або надсилайте лист на електронну адресу -  kalynivska_selrad@ukr.net з поміткою «Пропозиції щодо розробки Стратегії розвитку Калинівської селищної ради до 2027 року» до 5 листопада 2023 року

Тільки разом ми зробимо нашу Калинівську селищну раду квітучою, високорозвиненою та комфортною для проживання та відпочинку.