Відділ соціального захисту населення

12 Червня, 2024 р., 10:52
Державні соцвальні допомоги для ВПО
30 Травня, 2024 р., 13:28
Благодійна організація «Благодійний фонд «АЛЬПС Рeзілієнс Україна» — представник міжнародної організації, яка займається гуманітарною допомогою, зараз реалізовує проєкт «Заходи з підтримки дітей, інформування про мінну небезпеку та допомога постраждалим у Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях (Пріоритет II)» за підтримки Гуманітарного Фонду України та Організації Об’єднаних Націй (ООН).
29 Квітня, 2024 р., 11:27
Щодо розповсюдження інформаційних матеріалів для забезпечення осіб засобами реабілітації відповідно до Порядку забезпечення допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані такі засоби.
16 Січня, 2024 р., 16:57
Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас  взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.
08 Січня, 2024 р., 14:03
Проект "Згуртовані громади"
19 Грудня, 2023 р., 17:37
"Спрощення процесів ВЛК для пораненого"