Відділ соціального захисту населення

12 Липня, 2023 р., 11:18
Про надання інформаційної підтримки
07 Липня, 2023 р., 13:26
Програма «Варто: підтримка ветеранського бізнесу» (далі – Програма).
31 Жовтня, 2022 р., 16:38
 про проведення конкурсу з визначення програм, розроблених громадськими організаціями соціального спрямування, який проводиться виконавчим комітетом Калинівської селищної ради
14 Вересня, 2022 р., 16:41
Психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану
20 Січня, 2022 р., 16:04
Інформування внутрішньо переміщених осіб щодо припинення автоматичного продовження терміну дії платіжних карток АТ "Державний ощадбанк України"
24 Грудня, 2021 р., 14:13
Засідання Конкурсної комісії з розподілу коштів місцевого бюджету для фінансової підтримки громадських оранізацій осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійних організацій осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійних організацій (фондів), діяльність яких має соціальне спрямування.