Біографічна довідка

Булкот Вадим Сергійович,  народився 16 червня 1975 року у селі Гоголів Броварського району Київської області. Українець.

У 1990 році закінчив Калинівську загальноосвітню середню школу. У тому ж році вступив до Козелецького технікуму ветеринарної медицини, який закінчив в 1994 році.

У 1995 році вступив до Національного аграрного університету, який закінчив у 2000 році, отримав повну вищу освіту за спеціальністю-«вчений агроном».

З 2005 року по 2007 рік навчався на факультеті підвищення кваліфікації та перепідготовки фахівців АПК Національного аграрного університету і здобув другу вищу освіту за спеціальність «Правознавство».

З 1994 року  по 1995 рік працював ветлікарем у радгоспі «Великодимерський» смт.Велика Димерка Броварського району Київської області.

З 1995 року по 1998 рік працював  в ВАТ «Комбінат-Тепличний» в смт.Калинівка.

З 1994 року є фізичною особою-підприємцем.

З 2010 року по 2015 рік був депутатом Калинівської селищної ради У1-скликання Броварського району Київської області.

03 листопада 2015 року обраний головою Калинівської селищної ради.

10 січня 2020 року  обраний головою Калинівської селищної ради.

01 грудня 2020 році обраний головою Калинівської селищної ради.

У 2020  році закінчив  Національну академію державного управління при Президентові України та здобув кваліфікацію магістр державного управління.

Одружений. Дружина – Булкот Оксана Вікторівна 11.08.1981 р.н,  працює у Київському національному університеті ім.Т.Шевченка.

Має сина Олександра 01.10.2005 р.н.