Всесвітній день української хустки

Дата: 07.12.2021 10:34

Українська хустка з давніх-давен вважалася головним оберегом, символом любові та злагоди. Саме 7 грудня 2019 року в країні розпочали святкувати Всеукраїнський день української хустки.

Українці споконвіку шанували та цінували хустку, використовували в обрядах, у побуті, для радісних та сумних подій. Хустка вважалася особливим сакральним предметом та реліквією, яку передавали з покоління в покоління. Люди здавна вірили, що хустка слугує оберегом. Вона завжди була важливим атрибутом на весіллі і не тільки. Сьогодні вкрай важливо відроджувати традиції та звичаї, берегти нашу культурну спадщину.

Працівники Калинівської селищної ради підтримали флешмоб «Зроби фото з хусткою» та продемонстрували справжню красу української жінки.