02 Липня, 2021 р., 09:05
На Київщині триває активна реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». На деяких об’єктах роботи йдуть швидше, ніж це було заплановано в графіку.
02 Липня, 2021 р., 09:01
На Київщині триває реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Модернізують приймальні відділення в опорних лікарнях, ведуть роботу щодо розвитку медичної сфери в сільській місцевості. Про це 1 липня під час онлайн брифінгу повідомив заступник голови Київської ОДА Андрій Лісовик.
02 Липня, 2021 р., 08:51
У Броварській багатопрофільній клінічній лікарні інтенсивного лікування модернізували приймальне відділення. Об’єкт уже працює.
25 Червня, 2021 р., 14:03
Посилення Збройних Сил України та розвиток в кожній області територіальної оборони ініціює  Президент України Володимир Зеленський. Відповідні законопроєкти № 5557 та №5558  Глава держави подав у травні до Верховної Ради.
14 Червня, 2021 р., 08:41
У Білій Церкві та Броварах запрацювали центри масової вакцинації. Вони функціонуватимуть на вихідних з 09:00 до 17:00. За першу годину роботи щеплення проти коронавірусу в них отримали близько 200 людей.
11 Червня, 2021 р., 09:45
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” у Славутичі триває реконструкція критого басейну. Це один із спортивних об’єктів, які будуть оновлюватися на Київщині цьогоріч.