09 Лютого, 2024 р., 11:46
Просторова ізоляція та узгодження розташування насіннєвих посівів перехреснозапильних культур.
09 Лютого, 2024 р., 10:38
Кожен українець раніше чи пізніше стикнеться з процедурою оформлення пенсії. У цій статті ми розповімо, які документи необхідно подати до територіальних органів Пенсійного фонду України (далі – органи ПФУ) для призначення для різних видів пенсії.
09 Лютого, 2024 р., 08:57
Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що  платником податку на доходи фізичних осіб є фізична особа – резидент, яка отримує доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи -  п.п. 162.1.1 п. 162.1 ст. 162 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).
07 Лютого, 2024 р., 16:53
07 Лютого, 2024 р., 09:30
з 01 січня 2024 року діє нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи
07 Лютого, 2024 р., 09:26
З квітня минулого року діє  програма «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей»,  яка  реалізується службою зайнятості в рамках урядового проєкту «єРобота». Ця програма спрямована на розбудову ветеранського бізнесу в Україні та створення нових робочих місць.
05 Лютого, 2024 р., 16:50
Про коригування тарифів КП "Красилівське" на послуги викачки рідних побутових відходів (каналізаційні стоки) для ІІ групи споживачів (бюджетні установи) та ІІІ групи (інші споживачі)
31 Січня, 2024 р., 16:38
Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що платники податків мають змогу повернути у 2024 році частину коштів у вигляді податкової знижки у разі:
30 Січня, 2024 р., 13:34
  Кабінет Міністрів України затвердив порядок проведення перевірки документів, що супроводжують вантаж із насінням і садивним матеріалом, під час здійснення фітосанітарного контролю. Порядок визначає процедуру проведення перевірки документів та інформації, зазначеної у документах, що супроводжують вантаж із насінням і садивним матеріалом, дослідними та офіційними зразками насіння і садивного матеріалу, яка проводиться державним фітосанітарним інспектором під час здійснення фітосанітарного контролю насіння і садивного матеріалу, зокрема за допомогою єдиного державного інформаційного веб-порталу «Єдине вікно для міжнародної торгівлі».
30 Січня, 2024 р., 10:32
Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що відповідно до п.п. 266.7.1 прим.1 п.266.7 ст.266 Податкового кодексу, за наявності у власності платника податку об’єкта (об’єктів) житлової нерухомості, у тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи - платника податку, загальна площа якого перевищує 300 кв. метрів (для квартири) та/або 500 кв. метрів (для будинку), розрахована сума податку на нерухоме майно, збільшується на 25000 гривень на рік за кожен такий об’єкт житлової нерухомості (його частку).