Оголошення

03 Червня, 2024 р., 11:29
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області нагадує про утилізацію насіння, яке не може бути використане на посів, продовольчі, кормові та інші цілі, та садивного матеріалу, який не може бути використаний для створення багаторічних насаджень або в інших цілях. Знищенню підлягають залишки насіння, яке втратило свої посівні якості, та не може бути використане на посів чи переробку для худоби, продовольчі цілі,так як оброблене протруйниками.          Відповідно до ст. 17 Закону України «Про насіння та садивний матеріал» насіння, яке не може бути використане на продовольчі, кормові та інші цілі, а також садивний матеріал, що не може бути використаний для створення багаторічних насаджень та підлягає вилученню з обігу з послідуючим фізичним знищенням. Насіння та/або садивний матеріал підлягає знищенню шляхом спалювання, руйнування, фізико-хімічної, біологічної або іншої обробки під наглядом посадової особи територіального органу Держпродспоживслужби (інспектора), який здійснює державний нагляд (контроль) у сфері насінництва та розсадництва, коштом власника насіння та/або садивного матеріалу.
31 Травня, 2024 р., 11:27
ГУ  ДПС у Київській області інформує що ФО  – громадянин України, в якої втрачено/зіпсовано РНОКПП та паспорт громадянина України, має здійснити такі дії:
30 Травня, 2024 р., 14:17
ГУ ДПС у Київській області нагадує, що соціальний захист та пенсійне забезпечення  громадян залежать, перш за все, від свідомої громадянської позиції самих працюючих.
30 Травня, 2024 р., 14:16
Виконавчий комітет Калинівської селищної ради інформує, що у період з травня по червень 2024 року на території населених пунктів Калинівської селищної ради польовими командами міжнародної неурядової некомерційної організації «ACTED» у кооперації з українським Офісом ООН буде проводитись мультисекторальне дослідження потреб населення, що передбачає опитування випадково обраних домогосподарств щодо потреб у продовольстві, водопостачанні, захисті, прихистку, охороні здоров’я, освіті, підготовці до зими, економічного стану домогосподарств тощо.
30 Травня, 2024 р., 11:51
Шановні мешканці Броварської, Велодимерської, Зазимської, Калинівської та Калитянської громад!
29 Травня, 2024 р., 14:15
Головне управління ДПС у Київській області інформує, що відповідно до п.п.14.1.29 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України, відновлювальні джерела енергії - джерела вітрової, сонячної, геотермальної енергії, енергії хвиль та припливів, гідроенергії, енергії біомаси, газу з органічних відходів, газу каналізаційно-очисних станцій, біогазів.
29 Травня, 2024 р., 11:07
28 Травня, 2024 р., 15:39
ГУ ДПС у Київській області нагадує платникам податків, що мінімальне податкове зобов’язання (МПЗ) – розрахунковий мінімальний обсяг податків, зборів, платежів, пов’язаних з виробництвом та реалізацією власної сільськогосподарської продукції та з власністю або користуванням земельними ділянками, віднесеними до сільськогосподарських угідь.
21 Травня, 2024 р., 10:29
ГУ ДПС у Київській області інформує, що відповідно до п.89 підрозд. 2 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ, тимчасово, протягом дії воєнного стану та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється з урахуванням таких граничних строків:
20 Травня, 2024 р., 11:08
Які пільги з ПДФО і військового збору мають ФО – волонтери? ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до п.п. 165.1.64 та 165.1.65 п. 165.1 ст. 165 ПКУ до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються такі доходи: -     кошти або вартість майна (послуг), що надаються фізичній особі – волонтеру, з якою укладено договір про провадження волонтерської діяльності, в частині витрат неприбуткової організації, що залучає до своєї діяльності волонтерів, на проведення медичного огляду та вакцинації волонтера, інших лікувально-профілактичних заходів, безпосередньо пов’язаних з наданням волонтерської допомоги такою особою відповідно до Закону України від 19.04. 2011 №3236-VI «Про волонтерську діяльність»; -    відшкодування неприбутковою організацією особі - волонтеру, з якою укладено договір про провадження волонтерської діяльності, документально підтверджених витрат, пов’язаних з наданням волонтерської допомоги, у розмірі та відповідно до переліку, що передбачені ст.11 Закону № 3236. Залишаємось на зв’язку: Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь