02 Квітня, 2024 р., 10:16
Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу платників податків,  що згідно з п.2  розд. 1 Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 №13, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11.02.2016 №220/28350, адреса господарської одиниці – це  адреса, що зазначена в документі на право власності чи користування господарською одиницею, а господарська одиниця – це стаціонарний або пересувний обєкт, у тому числі транспортний засіб, де реалізуються товари чи надаються послуги та здійснюються розрахункові  операції.
01 Квітня, 2024 р., 08:58
 З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Кaлинівськa селищна територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
29 Березня, 2024 р., 13:46
ГУ ДПС у Київській області нагадує, що  понеділок, 01 квітня 2024 року, є останнім днем сплати окремих податків та зборів:
28 Березня, 2024 р., 16:18
26 Березня, 2024 р., 10:06
Багато працездатних внутрішньо переміщених осіб у зв’язку зі змінами в законодавстві щодо виплати допомоги на проживання втратили таке право. Однак, однією з умов продовження такої виплати є реєстрація підприємницької діяльності.
26 Березня, 2024 р., 09:03
ГУ ДПС у Київській області нагадує, що інформацію стосовно банківських реквізитів для сплати податку на прибуток платники мають можливість отримати в меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету. Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням КЕП, отриманого у будь-якого КНЕДП. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.
22 Березня, 2024 р., 11:08
ГУ ДПС у Київській області нагадує, що розміри єдиного внеску у 2024 році становлятьі:
21 Березня, 2024 р., 10:34
15 Березня, 2024 р., 11:47
Ветерани та їхні родини можуть отримати 1,5 млн грн гривень на відкриття та розвиток бізнесу