05 Березня, 2024 р., 10:37
Правилами охорони електричних мереж (Правилами), затвердженими Постановою Кабінету міністрів України від 27 грудня 2022р. № 1455, з метою забезпечення збереження електричних мереж, створення належних умов їх експлуатації та запобігання нещасним випадкам від впливу електричного струму встановлені вимоги щодо охорони об’єктів та обмеження щодо використання земельних ділянок в охоронних зонах повітряних ліній електропередачі.
05 Березня, 2024 р., 10:01
ОЦІНКА ПРОБЛЕМ І МОЖЛИВОСТЕЙ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОМИСЛОВОСТІ РОБОЧОЮ СИЛОЮ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ ТА ПОВОЄННОЇ РОЗБУДОВИ УКРАЇНИ
04 Березня, 2024 р., 10:33
ГУ  ДПС у Київській області нагадує, що з 01 січня до 01 травня 2024 року  в Україні триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2023 році.
29 Лютого, 2024 р., 16:04
 З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Кaлинівськa селищна територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
29 Лютого, 2024 р., 15:59
З 01.01.2024 стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року.
28 Лютого, 2024 р., 15:11
Актуалізація даних є важливою процедурою, адже від неї залежить правильність нарахувань в платіжках, швидкий доступ до онлайн сервісів нашої компанії, коректне інформування, вчасна передача показань та надання актуальної інформації за особовим рахунком.
27 Лютого, 2024 р., 16:39
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ Управління інформаційної взаємодії
26 Лютого, 2024 р., 14:15
До уваги виробників насіння та садивного матеріалу! Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує, що з 11 березня 2024 року Міністерство аграрної політики та продовольства України розпочинає прийом заяв для включення до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва. Суб’єктам господарювання, які планують у 2024 році виробництво насіння та/або садивного матеріалу з метою подальшої реалізації, необхідно подати заяву для включення до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2024 рік.
26 Лютого, 2024 р., 08:53