20 Лютого, 2024 р., 08:37
Повідомляємо про те, що 47 чергова сесія Калинівської селищної ради VIІІ - скликання відбудеться   23 лютого 2024 року  0 15.00.год.
16 Лютого, 2024 р., 09:34
Про оприлюднення Детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування – «Внесення змін до  Детального плану території , забудови земельної ділянки для реконструкції з розширенням тепличного комплексу та обслуговування території спортивно-рекреаційного призначення  в с. Квітневе, по вул. Центральна, 2-В, Калинівської селищної ради, Броварського району, Київської області».
15 Лютого, 2024 р., 16:13
Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії жовтень - грудень 2023 р.
15 Лютого, 2024 р., 15:44
Головне управління ДПС у Київській області наголошує, що право громадян на здійснення підприємницької діяльності передбачено Конституцією України.
14 Лютого, 2024 р., 16:41
Правилами охорони електричних мереж (Правилами), затвердженими Постановою Кабінету міністрів України від 27 грудня 2022р. № 1455, з метою забезпечення збереження електричних мереж, створення належних умов їх експлуатації та запобігання нещасним випадкам від впливу електричного струму встановлені вимоги щодо охорони об’єктів та обмеження щодо використання земельних ділянок в охоронних зонах повітряних ліній електропередачі.
12 Лютого, 2024 р., 16:47
Документи для отримання пільг зі сплати земельного податку ФО подає контролюючому органу до 01 травня поточного року
09 Лютого, 2024 р., 11:46
Просторова ізоляція та узгодження розташування насіннєвих посівів перехреснозапильних культур.
09 Лютого, 2024 р., 10:38
Кожен українець раніше чи пізніше стикнеться з процедурою оформлення пенсії. У цій статті ми розповімо, які документи необхідно подати до територіальних органів Пенсійного фонду України (далі – органи ПФУ) для призначення для різних видів пенсії.
09 Лютого, 2024 р., 08:57
Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що  платником податку на доходи фізичних осіб є фізична особа – резидент, яка отримує доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи -  п.п. 162.1.1 п. 162.1 ст. 162 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).