20 Жовтня, 2023 р., 14:19
Головне управління ДПС нагадує суб’єктам господарювання, що вони  самостійно та за  власним бажанням можуть обрати класичний або програмний РРО  для застосування у господарській діяльності, - залежно від функціональних потреб та фінансових можливостей. Платнику податків слід враховувати, що  програмний РРО має переваги перед класичним, оскільки тут використовується безкоштовне програмне рішення від ДПС, яке забезпечує функціональні можливості, що відповідають  вимогам Закону про РРО.
20 Жовтня, 2023 р., 14:18
Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що застосування РРО та програмних РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг регулюється Законом України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями. Дія цього Закону поширюється на всіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.
18 Жовтня, 2023 р., 14:34
Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що у разі якщо на програмному реєстраторі розрахункових операцій (далі – ПРРО) буде застосовуватись кваліфікований електронний підпис керівника (директора) юридичної особи, який виконує обов’язки касира, то необхідно подати Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (для повідомлень щодо сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО) за формою № 5-ПРРО (J/F1391802) з даними сертифіката до електронного ключа, який обрано для застосування в ПРРО.
17 Жовтня, 2023 р., 11:20
За придбання яких допоміжних засобів здійснюється компенсація витрат роботодавця?
17 Жовтня, 2023 р., 10:38
З початку серпня 2023 року працівниками ГУ ДПС у Київській області проводиться широкомасштабна роз‘яснювальна компанія щодо застосування РРО/ПРРО для суб‘єктів господарювання. Платникам податків Київщини у ході різноманітних заходів розповідали про необхідність застосування РРО/ПРРО та відповідальність за порушення вимог до порядку здійснення розрахунків за товари /послуги.
13 Жовтня, 2023 р., 11:33
Служба зайнятості – учасникам бойових дій
13 Жовтня, 2023 р., 09:02
Повідомляємо про те, що 42 чергова сесія Калинівської селищної ради VIІІ - скликання відбудеться 20 жовтня  2023 року о 16-00 год .
09 Жовтня, 2023 р., 16:46
Закон №3219: Відновлено відповідальність за порушення порядку здійснення розрахунків та звільнено від відповідальності низку категорій суб’єктів господарювання   Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що у зв’язку із прийняттям Закону України від 30.06.2023 № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», для суб’єктів господарювання з 01 жовтня 2023 року відновлена відповідальність за порушення вимог до порядку здійснення розрахунків за товари /послуги.
09 Жовтня, 2023 р., 10:31
Грип птиці, це висококонтагіозна вірусна хвороба птахів, для якої характерний гострий перебіг з явищами септицемії, ураженням органів дихання та травлення.
06 Жовтня, 2023 р., 09:12
Відповідальність за порушення вимог Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»