18 Травня, 2023 р., 09:20
   Вишиванка — традиційний український одяг і разом з тим національний символ. Вишиванка займає особливе місце в культурі України. Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх та служила оберегом для господині чи господаря. Цей національний одяг носять чоловіки, жінки та діти. В наш час вишиванка вийшла з повсякденної форми одягу, проте її надягають на свята або визначні дати. «День вишиванки» прийнято відзначати третього четверга травня.
18 Травня, 2023 р., 08:10
РУСЛАН КРАВЧЕНКО: КОЖЕН, ХТО ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ, МАЄ БУТИ ВПЕВНЕНИМ, ЩО ОТРИМАЄ ПОВНИЙ СПЕКТР МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ, І ГОЛОВНЕ – ПОРУЧ З ОСЕЛЕЮ 17 Травня, 2023
16 Травня, 2023 р., 09:42
ГОЛОВА КОВА РУСЛАН КРАВЧЕНКО ПРИВІТАВ АЛІНУ ГРУШИНУ ТА ІРИНУ КОЛЯДЕНКО З ПЕРЕМОГОЮ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ 15 Травня, 2023
11 Травня, 2023 р., 16:06
РУСЛАН КРАВЧЕНКО: БЕЗПЕЧНЕ ТА КОМФОРТНЕ НАВЧАННЯ – ПРІОРИТЕТ ДЛЯ НАС 11 Травня, 2023
11 Травня, 2023 р., 08:01
ПИТАННЯ РЕМОНТУ ЖИТЛА НА КИЇВЩИНІ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ОБГОВОРИЛИ НА ЗУСТРІЧІ З УВКБ ООН 10 Травня, 2023
09 Травня, 2023 р., 14:31
01 Травня, 2023 р., 08:29
ПРЕЗИДЕНТИ СЛОВАЧЧИНИ ТА ЧЕХІЇ В РАМКАХ ОФІЦІЙНОГО ВІЗИТУ В УКРАЇНУ ПОБУВАЛИ НА КИЇВЩИНІ 28 Квітня, 2023
26 Квітня, 2023 р., 13:08
Шановні ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС!! 37 років минуло з моменту найбільшої в історії людства  техногенної катастрофи – аварії на Чорнобильській АЕС Чорнобильська трагедія стала символом людяності і героїзму. Ліквідатори страшної  аварії  відчайдушно вели бій на смерть із полум’ям та наслідками катастрофи.  Багато наших мужніх і відважних земляків були залучені до ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Вони зробили свій безцінний вклад у недопущення розширення радіаційного лиха.