Увага! Важливо!

Дата: 29.12.2022 15:21

Фото без описуФото без описуФото без описуЗа інформацією керівництва сектору оборони №13 Броварського району Київської області  на території держави активізували роботу розвідувально-диверсійні групи противника та колаборанти, які розміщують «мітки» на об’єктах критичної інфраструктури та поблизу них для подальшого використання їх при наведення високоточної зброї.
Як правило, такі мітки наносяться на стовби електроопор біля об’єктів енергозабезпечення синім кольором, або темним, а біля об’єктів газотранспортної системи - жовтим кольором.
Про виявлені «мітки» на території громади,  необхідно повідомити чергового 13 сектору оборони Броварського району Київської області за номером 0971698214 та начальника відділу з питань цивільного захисту Броварської районної військової адміністрації Віктора Шибіко за номером 0687974077.
У разі відсутності мобільного зв’язку інформацію надати до оперативного штабу РВА за номером 69157.