З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!!!

Дата: 23.08.2022 11:22

Фото без описуШановні жителі

Калинівської територіальної громади!

Сьогодні ми відзначаємо День Державного Прапора України - великої державної святині, яка уособлює фундаментальні цінності Українського народу. Це свято єднання усіх громадян і патріотів незалежно від регіону проживання. Синьо-жовтий стяг втілює споконвічне прагнення українців до мирної праці під чистим небом на своїй землі, забезпечення власного добробуту, побудови прогресивного, інтегрованого у сучасний світ суспільства.

Під нашим прапором ми мусимо жити і працювати так, щоб нащадки наші пишалися нашими перемогами, щоб світ знав  могутню, процвітаючу державу – Україну.

Сьогодні Державний Прапор України став символом боротьби за національні та соціальні права. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праці, краси та багатства рідної землі. Ми славимо кожного, хто творив багату історію та нині докладає значних зусиль задля перемоги України.

День Державного Прапора України ми відзначаємо вперше у час нових небувалих випробувань. Страшна реальність війни показала всьому світу незламний дух, героїзм, хоробрість, міцну віру українського народу. Нам є чим пишатися, адже кожний великий і маленький українець наближають нас до Перемоги задля збереження цілісності України. Ми мужньо й непоборно відстоюємо її сьогодні з Україною в серці, з вірою в душі, з Прапором у руці!

Будьмо сильними! Маймо віру!

Живімо майбутнім! Бережімо дітей та рідних!

Шануймо українські традиції, історичну та культурну спадщину!

Допомагаймо ближнім та ЗСУ!

Все буде Україна!

З повагою,