Майже 29 тисяч м? було реконструйовано та збудовано в освітніх закладах Київщини за рік

Дата: 21.01.2022 13:14

У 2021-му році на Київщині реконструювали та збудували п’ять шкіл і шість дитячих садків. Загально роботи проходили майже на 29-ти тисячах м².

Про це сьогодні, 20 січня, розповів під час пресконференції очільник Київщини Василь Володін.

«Один з напрямків у «Великого будівництва» – вдосконалення освітньої інфраструктури. Для пристоличного регіону це дуже важливо, тому що населення області швидко збільшується. Минулого року ми працювали над різними проєктами. Також впроваджували заходи з термомодернізації, щоб школи та дитсадки мали можливість економити енергоресурси», – резюмував Василь Володін.

Відтак за рік в області завершили 11 освітніх об’єктів. Серед них – дитсадки в селищі Красятичі, селах Студеники, Лебедівка і Синяк, містах Обухів і Вишневе, а також школи в селах Пашківка, Жоравка, Вовчків та містах Яготин і Тетіїв.

Завдяки цьому тепер 893 дошкільнят і 1995 школярів ходять до оновлених закладів.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА