Підписання нових медичних декларацій з 4 січня 2022 року

Дата: 30.12.2021 11:28

Охорона здоров’я в Україні стрімко змінюється. Для територіальних громад це чудова можливість навчитись керувати пацієнтопотоками серед мережі медичних закладів та контролювати доцільність співфінансування цієї сфери з місцевих бюджетів. Крім того, розвиток медичної допомоги на місцях є найефективнішим засобом досягнення справедливого розподілу та раціонального використання коштів та підвищення результативності роботи галузі охорони здоров’я. Саме тому Калинівська селищна рада та Зазимська сільська рада створили Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області рішенням №913/15 (позач.) сесії Калинівської селищної ради VIII скликання від 19 листопада 2021 року та рішенням № 2357-23 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання від 02 грудня 2021 року, які є Засновниками даного підприємства.

В структуру центру входять наступні відокремлені структурні підрозділи, які не мають статусу юридичної особи:

Калинівська ТГ

1. Калинівська медична амбулаторія загальної практики сімейної медицини

2. Красилівська медична амбулаторія загальної практики сімейної медицини

3. Рожівський фельдшерський пункт

4. Квітневий фельдшерський пункт

Зазимська ТГ

1. Літківська медична амбулаторія загальної практики сімейної медицини

2. Зазимська медична амбулаторія загальної практики сімейної медицини

3. Погребська медична амбулаторія загальної практики сімейної медицини

4. Пухівська медична амбулаторія загальної практики сімейної медицини

5. Рожнівська медична амбулаторія загальної практики сімейної медицини

6. Літочківський фельдшерський пункт

Нажаль декларації, які були укладені з сімейними лікарями зазначених медичних закладів автоматично анулюються 31 грудня 2021 року.

З 04 січня 2022 року ви зможете укладати декларації з сімейними лікарями вашої територіальної громади, для цього потрібні наступні документи:

паспорт громадянина України або ID картка, РНОКПП (ідентифікаційний код) і мобільний телефон. Якщо потрібно підписати декларацію для дитини до 14 років — свідоцтво про народження дитини, паспорта обох батьків та мобільний телефон.