Дата: 11.06.2021 14:52

Інформація про прийняття рішення про приватизацію

Калинівською селищною радою прийнято рішення від 28 травня 2021 року №490/08 (позач)-VІІІ про приватизацію об’єкта малої приватизації - виробничого будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами загальною площею (кв.м) 5340,6 (складові частини об’єкта: споруда вагової  330-ти тонними вагами загальною площею (кв.м) 135,5;  овочесховище, 2  загальною площею (кв.м) 2612,5; овочесховище, 3 загальною площею (кв.м) 2592,6), розташованого у с. Красилівка Броварського району Київської області, - шляхом продажу на аукціоні. Даний об’єкт знаходиться на балансі Виконавчого комітету Калинівської селищної ради.