15 Червня, 2022 р., 09:56
       Найбільш поширеними формами насильства під час конфлікту є зґвалтування та інші форми сексуального насильства. Зґвалтування в умовах конфлікту часто носять особливо жорстокий характер і часто включають групові зґвалтування та зґвалтування з використанням сторонніх предметів. Широко поширені також інші форми сексуального насильства, особливо примусове оголення тіла, обшуки з повним роздяганням та інші акти публічного приниження. Ці та інші акти сексуального насильства, такі, як примусова вагітність або примусові аборти, часто є частиною навмисної військової стратегії, що використовуються для дестабілізації цивільного населення та наруги над честю протиборчих сил.
13 Червня, 2022 р., 11:43
БРОВАРСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
10 Червня, 2022 р., 15:56
Естонська рада у справах біженців у співпраці із Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» та Естонська організація «Гараж48» запрошують жінок в Україні втілити свої мрії щодо власного бізнесу та стати підприємницею! Як мінімум 31 жінка чи бізнес-команди, очолювані жінками, які будуть відібрані журі, отримають підтримку, еквівалентну сумі від 20 000 грн до 150 000 грн разом з наставницькою підтримкою протягом шести місяців.
10 Червня, 2022 р., 13:27
Відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №130 від 05.06.2018 р. «Про затвердження Порядку інформування споживачів про наміри зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» (далі – Наказ) ТОВ «Десна-2», як суб’єкт господарювання, що надає послуги по захороненню твердих побутових відходів (далі по тексту - ТПВ) на полігоні ТПВ ТОВ «Десна-2», що розташований на землях Рожівської сільської ради Броварського району Київської області, доводить до відома  фізичних та юридичних осіб  про наміри  ввести новий  тариф на послуги по захороненню 1 тони ТПВ з 01 липня 2022 року та встановлення нового тарифу на рівні 288,28 грн.
07 Червня, 2022 р., 13:43
Оператори Контакт-центру Пенсійного фонду України продовжують консультувати громадян з пенсійних питань: ????з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00, ????у суботу – з 8:00 до 14:00, ????неділя - вихідний.
01 Червня, 2022 р., 16:08
Повідомляємо про те, що 24  сесія Калинівської селищної ради VIІІ - скликання відбудеться 10 червня 2022 року 0 16-00 год в приміщенні Калинівського селищного будинку культури за адресою: смт. Калинівка, вул. Травнева, 10
01 Червня, 2022 р., 10:05
Відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №130 від 05.06.2018 р. «Про затвердження Порядку інформування споживачів про наміри зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» ТОВ «Десна-2», як суб’єкт господарювання, що надає послуги по захороненню твердих побутових відходів (далі по тексту - ТПВ) на полігоні ТПВ ТОВ «Десна-2», що розташований на землях Рожівської сільської ради Броварського району Київської області, доводить до відома  фізичних та юридичних осіб  про наміри  ввести новий  тариф на послуги по захороненню 1 тони ТПВ з 01 липня 2022 року та встановлення нового тарифу на рівні 324,22 грн. (в т.ч.  ПДВ – 54,04 грн.).
31 Травня, 2022 р., 16:33
Відповідно до статей 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» №1160-1У від 11.09.2003 р та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об"єднань, виконавчий комітет Калинівської селищної ради повідомляє про оприлюднення проєкту рішення Калинівської селищної ради «Про встановлення місцевих  податків та зборів та податкових пільг  зі сплати місцевих податків і зборів на території Калинівської селищної ради»