02 Лютого, 2022 р., 15:05
У Боярці Фастівського району заплановане будівництво багатофункціонального майданчика. Сучасна спортивна локація з’явиться в громаді вже цього року в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
02 Лютого, 2022 р., 15:03
На Київщині в Білій Церкві триває реконструкція нежитлової будівлі, у якій після завершення всіх робіт запрацює «Прозорий офіс».  Проєкт реалізується у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
02 Лютого, 2022 р., 14:58
Упродовж минулого року в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Київщині з’явились сучасних п’ять шкіл і шість дитячих садків.
02 Лютого, 2022 р., 14:54
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” на Київщині не лише розвивали інфраструктуру пристоличного регіону, а й встановили найбільший державний прапор у Броварах. Він розташовується на щоглі в 72 метри.
02 Лютого, 2022 р., 14:53
Торік у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Київщині реалізували 14 медичних проєктів. Йдеться про:
02 Лютого, 2022 р., 14:52
Торік розвивали на Київщині не лише освітню та медичну інфраструктуру, а й спортивну.
02 Лютого, 2022 р., 14:50
Завдяки Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на дорогах Київщини в 2021 році влаштували майже 150 км державних доріг та майже 82 км місцевих доріг. Окрім цього, в області оновили 4 мости. Це 100% від очікуваних планів.
27 Січня, 2022 р., 15:33
У 2021-му році на Київщині реконструювали та збудували вісім сільських амбулаторій і шість приймальних відділень в опорних лікарнях. Загально роботи охопили понад 8 тис. м².