Увага! Важлива інформація!

Дата: 30.05.2024 11:51

Фото без описуШановні мешканці Броварської, Велодимерської, Зазимської, Калинівської та Калитянської громад!

Через великі черги для проходження військово-лікарської комісії
у КНП «Багатопрофільна клінічна лікарня» (м.Бровари, вул.Шевченка,14)
, пропонуємо військовозобов’язаним відвідувати лікарню після 12:00.

У КНП «Багатопрофільна клінічна лікарня»  проходить позаштатна, постійно діюча військово-лікарська комісія, яка працює за графіком:
пн-пт з 08:00-15:30;
з 15:30-18:00 - робота з документами;
13:00-13:45 - обідня перерва;

Нагадуємо,що громадяни, які вже оновили свої дані у ТЦК, або зараз оновлюють, можуть повторно не приходити до військкоматів після 18 травня. А от ті, чоловіки, у яких у військовому білеті було написано – обмежено придатний, обов’язково мають з’явитися до ТЦК і повторно пройти ВЛК.