Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування«Детальний план частини території, що розташована в адміністративних межах Калинівської селищної ради Броварського району Київської області за межами смт Калинівка, а саме, земельно

Дата: 29.03.2024 10:22
Кількість переглядів: 58

Фото без описуФото без опису

Єдина екологічна платформа "ЕкоСистема"

 

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку від 29.03.2024 р.

Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі  13-03-5138-24

 

 1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

«Детальний план частини території, що розташована в адміністративних межах Калинівської селищної ради Броварського району Київської області за межами смт Калинівка, а саме, земельної ділянки площею 2,7685 га, кадастровий номер: 3221283200:05:003:0011, на якій планується розміщення логістичного центру у складі існуючого нежитлового комплексу». Метою розроблення вищезазначеної містобудівної документації є: обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови, використання території населеного пункту в інтересах громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

 1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Калинівська селищна рада Броварського району Київської області

 

 1. Дата початку та строки здійснення процедури громадського обговорення

 

з 29.03.2024 р. та триватиме до 28.04.2024 р.

 

 1. Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо) в процедурі громадського обговорення

Пропозиції приймаються у письмовому вигляді  тому числі в електронному вигляді) із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил на адресу Калинівської селищної ради Броварського району Київської області: вул. Чернігівська, 20, смт Калинівка, Броварський район, Київська область, 07443 та на офіційну електронну адресу: info@kalynivska-2-gromada.gov.ua.

 1. Дата проведення запланованих громадських слухань  разі проведення)

 

26.04.2024

 

 1. Час проведення запланованих громадських слухань  разі проведення)

 

14:00

 

 1. Місце проведення запланованих громадських слухань  разі проведення)

 

Калинівська селищна рада (вул. Чернігівська, 20, смт Калинівка, Броварський район, Київська область, 07443).

 1. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна

 

ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

З Проектом документа державного планування та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можливо ознайомитись на офіційному веб-сайті Калинівської селищної ради Броварського району Київської області https://kalynivska-2-gromada.gov.ua/), а також у приміщенні Калинівської селищної ради Броварського району Київської області (адреса: вул. Чернігівська, 20, смт Калинівка, Броварський район, Київська область, 07443), протягом 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

 1. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Калинівська селищна рада Броварського району Київської області за адресою: вул. Чернігівська, 20, смт Калинівка, Броварський район, Київська область, 07443.

Електронна адреса: info@kalynivska-2-gromada.gov.ua. Строки подання зауважень і пропозицій: з 29.03.2024 р. та триватиме до 28.04.2024 р.

 1. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Калинівська селищна рада Броварського району Київської області (адреса: вул. Чернігівська, 20, смт Калинівка, Броварський район, Київська область, 07443).

 1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Зважаючи на географічне положення проектованої території транскордонні наслідки реалізації проекту «Детальний план частини території, що розташована в адміністративних межах Калинівської селищної ради Броварського району Київської області за межами смт Калинівка, а саме, земельної ділянки площею 2,7685 га, кадастровий номер: 3221283200:05:003:0011, на якій планується розміщення логістичного центру у складі існуючого нежитлового комплексу» для довкілля, у тому числі здоров’я населення, не очікуються.

Замовник/Уповноважена особа замовника:

 

Виконавчий комітет Калинівської селищної ради Броварського району Київської області (вул. Чернігівська, 20, смт Калинівка, Броварський район, Київська область, 07443)./ ПОШТАРЕНКО ТЕТЯНА ЛЕОНІДІВНА

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ «Детальний план частини території, що розташована в адміністративних межах Калинівської селищної ради Броварського району Київської області за межами смт Калинівка, а саме, земельної ділянки площею 2,7685 га, кадастровий номер: 3221283200:05:003:0011, на якій планується розміщення логістичного центру у складі існуючого нежитлового комплексу»

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ – «Детальний план частини території, що розташована в адміністративних межах Калинівської селищної ради Броварського району Київської області за межами смт Калинівка, а саме, земельної ділянки площею 2,7685 га, кадастровий номер: 3221283200:05:003:0011, на якій планується розміщення логістичного центру у складі існуючого нежитлового комплексу»

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь