Повідомлення

Дата: 16.02.2024 09:34
Кількість переглядів: 131

Про оприлюднення Детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування – «Внесення змін до  Детального плану території , забудови земельної ділянки для реконструкції з розширенням тепличного комплексу та обслуговування території спортивно-рекреаційного призначення  в с. Квітневе, по вул. Центральна, 2-В, Калинівської селищної ради, Броварського району, Київської області».

1. Повна назва документа державного планування:

Проект розроблення «Внесення змін до  Детального плану території , забудови земельної ділянки для реконструкції з розширенням тепличного комплексу та обслуговування території спортивно-рекреаційного призначення  в с. Квітневе, по вул. Центральна, 2-В, Калинівської селищної ради, Броварського району, Київської області».

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Калинівська селищна рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Дата початку та строки здійснення процедури – відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки детального плану території, розпочато з дня його оприлюднення, а саме з «16» лютого 2024 р. у приміщенні Калинівської селищної ради та триватиме до « 15 » березня 2024 року. 

б) Способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє.

в) Зауваження та пропозиції до ДПТ та Звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документу державного планування – «Внесення змін до  Детального плану території , забудови земельної ділянки для реконструкції з розширенням тепличного комплексу та обслуговування території спортивно-рекреаційного призначення  в с. Квітневе, по вул. Центральна, 2-В, Калинівської селищної ради, Броварського району, Київської області» подаються до Калинівської селищної ради за адресою: 07443 Київська область, Броварський район, смт. Калинівка, вулиця Чернігівська, 20 та електронну пошту kalynivska_selrad@ukr.net..

г) З проектом ДПТ та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись у приміщені Калинівської селищної ради за адресою: 07443, Київська обл., Броварський р-н., смт. Калинівка, вулиця Чернігівська, 20.

4) Немає потреби у транскордонних консультаціях щодо проекту документу державного планування.

Відповідальна особа – Поштаренко Т. Л. (07443, Київська обл., Броварський р-н., смт. Калинівка, вулиця Чернігівська, 20) вебсайт https: kalynivska_selrad@ukr.net 

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, з дня публікації.

 

ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ, ЗАБУДОВИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ З РОЗШИРЕННЯМ ТЕПЛИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ СПОРТИВНОРЕКРЕАЦІЙНОГО ПРИЗ-НАЧЕННЯ В С. КВІТНЕВЕ, ПО ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА, 2-В, КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ, КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Звіт про СЕО Квітневе


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь