Інформація центр зайнятості

Дата: 28.08.2023 15:01

#EU4Business за фінансування ЄС і Німеччини у партнерстві з Центром підтримки бізнесу Броварської МТГ та U&We Hub: Бровари розпочинає серію із 4-х практичних воркшопів для мікро, малого та середнього бізнесу Броварської громади.

Перший воркшоп "Можливості щодо залучення фінансових ресурсів для реалізації бізнес-ідеї" відбудеться:

• середа, 30 серпня 2023 о 15:00–17:30.
  • офлайн воркшоп, КІП "ТепЛиця", бульв. Незалежності, 4, м. Бровари (можете спокійно приходити на зустріч з дітьми, в U&We Hub Бровари працює дитяча кімната).

📸 Передбачається фото та відеозйомка.

Часто відмови у фінансуванні пов’язані з неправильним вибором фінансових інструментів, нерозумінням вимог донорів, невідповідністю проєктної заявки умовам програм та конкурсів.

Тому на воркшопі ми будемо говорити про наступне:

•  Що потрібно знати і розуміти, приступаючи до залучення фінансування з метою реалізації своєї бізнес-ідеї?

• Як досягти найкращих результатів реалізації своїх бізнес-ідей за допомогою правильно вибраних фінансових інструментів?

• Як переконатися, що обрані фінансові інструменти відповідають меті вашого проєкту та приносять стійкий ефект?

• Як зрозуміти вимоги донорів і дотримуватись правил державної та міжнародної допомоги?

Серія практичних воркшопів допоможе вам у цьому розібратися при підготовці ваших грантових або інвестиційних пропозицій.

Хто проводить?

Ірина Поплавець, сертифікована Консультантка з управління проєктами та фандрейзингу, експертка зі структурних фондів та грантових програм міжнародних організацій, консультантка для інноваційних МСП.

Також експертки по роботі з корпоративними клієнтами ОщадБанку та ПриватБанку м. Бровари проконсультують щодо можливостей для підтримки бізнесу від державних банків України.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/sXu9kX9dxrRjGuvB7

Скористайтесь цією нагодою посилити свій бізнес та долучайтесь до найбільшої бізнес-події серпня у Броварах!

Довідкова інформація:

Серія воркшопів для бізнесу в м. Бровари проходить в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за співфінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Локальний партнер з виконання – Центром підтримки бізнесу Броварської міської територіальної громади.

Зміст публікації є виключною відповідальністю Центру підтримки бізнесу Броварської МТГ і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та уряду Німеччини.

#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME #UWEHubBro