Інформація про результати конкурсу з відбору суб’єкту оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності

Дата: 25.07.2023 15:52

24.07.2023 о 10-00 в приміщенні Калинівської селищній ради Броварського району Київської області, був проведений конкурс з відбору суб’єкту оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності площею 0,1494 га кадастровий номер 3221287001:01:036:0032, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої по вул. Берегова, 12 в с. Рожівка, Броварського району, Київської області, на якій розташований об’єкт нерухомого майнажитловий будинок з господарськими будівлями та спорудами, що є власністю Коваль Людмили Борисівни.

Переможцем конкурсу визначено ТОВ «Інститут земельних реформ та раціонального землекористування» (м. Бровари).