РУСЛАН КРАВЧЕНКО: ШКОЛИ КИЇВЩИНИ ОТРИМАЮТЬ 1000 ПЛАНШЕТІВ ДЛЯ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ

Дата: 19.07.2023 08:36

Школи Київщини отримають 1000 планшетів для навчання дітей. Їх розподілять між 90 опорними закладами освіти області. Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що реалізувати такий проєкт вдалося завдяки французьким партнерам: Регіону Іль-де-Франс, громадським організаціям SAFE, Comité d’aide médicale Ukraine та Національній федерації цивільного захисту (Fédération nationale de protection civile).

Спочатку епідемія коронавірусу, а згодом і повномасштабна війна внесли свої корективи в навчання дітей. Через епідеміологічні обмеження, постійні обстріли, пошкодження критичної інфраструктури чимало учнів Київщини були змушені вчитися дистанційно.

«Але ефективне повноцінне онлайн-навчання можливе лише за умови наявної якісної техніки. На жаль, не всі батьки мають змогу купити своїм дітям планшети, щоб вони могли продовжити безперервно вчитися», – зазначив Руслан Кравченко.

Школи, що отримають планшети, розподілять їх між дітьми, які цього найбільше потребують. Йдеться про дітей із числа внутрішньо переміщених осіб, дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування тощо.

«Ми вдячні міжнародним партнерам за допомогу. Завдяки цьому ще 1000 дітей, навіть якщо не матимуть можливості відвідувати школу, зможуть не переривати навчання. Якісна та безпечна освіта – пріоритет для Київської обласної військової адміністрації», – наголосив очільник обладміністрації.

У серпні-вересні очікується надходження ще 140 персональних комп’ютерів та комп’ютерних дисплеїв.