РУСЛАН КРАВЧЕНКО: ЛЮДИ МАЮТЬ БАЧИТИ РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ВЛАДИ НА МІСЦЯХ

Дата: 19.06.2023 09:09

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: ЛЮДИ МАЮТЬ БАЧИТИ РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ВЛАДИ НА МІСЦЯХ

Питання безпеки та допомоги людям мають бути пріоритетними для місцевої влади. На цьому акцентував увагу начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко під час робочої наради з керівництвом та представниками територіальних громад Фастівського району.

«В області триває підготовка до нового навчального року та опалювального сезону. Крім того, в пріоритеті залишаються безпекові питання, допомога людям, які були вимушені покинути рідні домівки, рятуючи свої життя. Тому район та громади мають ефективно відбудовувати свою роботу та оперативно реагувати на проблеми мешканців Київщини. Люди мають бачити результати роботи влади», – підкреслив начальник КОВА Руслан Кравченко.

Учасники зустрічі розглянули низку важливих питань, серед яких: підготовка до опалювального сезону, стан об’єктів критичної інфраструктури, облаштування укриттів у школах, місць компактного проживання для внутрішньо переміщених осіб та інші.

Окрім цього, обговорили захист об’єктів критичної інфраструктури, спираючись на минулорічний досвід активного обстрілу російськими загарбниками населених пунктів області. На особливому контролі начальника КОВА – питання відновлення пошкодженого або зруйнованого росіянами житла людей.

«Ворог продовжує підступно обстрілювати наші населені пункти. Сьогодні ми відбили ще одну таку повітряну атаку на Київщину. Вкрай важливо оперативно та якісно відновлювати пошкоджені житлові будинки. Влада повинна допомагати людям долати наслідки терористичних ударів росії», – зауважив начальник КОВА під час наради.