До уваги жителів громади, будинки яких були пошкоджені або зруйновані внаслідок військової агресії рф

Дата: 25.05.2023 10:21

В Україні запрацювала програма компенсації за пошкоджене житло «єВідновлення»

Всі громадяни, чиє житло отримало пошкодження внаслідок збройної агресії рф і яке ще не було відремонтоване, зможуть скористатись послугою єВідновлення.

Так, вони отримають державну допомогу для відновлення свого житла. Це стосується квартир, приватних будинків та інших житлових приміщень, наприклад кімнат в гуртожитку.

Подати заявку на допомогу можна в Дії і вже протягом місяця спеціальна комісія при громаді повинна прийняти рішення щодо надання такої допомоги.

Як отримати допомогу:

– подати інформаційне повідомлення про пошкоджене майно через «Дію»;

– відкрити рахунок «єВідновлення» в банку;

– подати заяву на компенсацію через «Дію»;

– дозволити комісії місцевої ради обстежити майно та надати їй документи (на пільгу та право власності).

‼️ЗВЕРНІТЬ УВАГУ‼️

Для того щоб подати заяву на компенсацію, право власності на нерухоме майно повинне бути зареєстроване в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Для того щоб провести державну реєстрацію права власності, вам необхідно звернутися з правовстановлюючими документами на майно в будь-який ЦНАП в межах області та, за результатом розгляду в термін визначений законодавством, отримати Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.