Шановні жителі територіальної громади!

Дата: 08.05.2023 10:29

Калинівська селищна рада нагадує, що згідно з розпорядженнями голови Київської обласної державної військової адміністрації від 20 березня 2022 року №142 та голови Броварської районної військової адміністрації Київської області від 20 березня 2022 року №14/вс, від 18 травня 2022року №137/вс на період дії воєнного стану заборонено відвідування населенням лісів   та в’їзду до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки на території Броварського району. З настанням теплої погоди та напередодні свят звертаємо на це особливу увагу і закликаємо жителів громади відмовитись від походів до лісу, з метою запобігання виникнення пожеж у лісах та мінімізації їх наслідків.

Прохання поставитись з порозумінням!

Калинівська селищна рада