РІЧНИЦЯ ЗВІЛЬНЕННЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД РОСІЙСЬКОЇ ОКУПАЦІЇ

Дата: 02.04.2023 09:29

Минув рік, як українським військовим вдалося звільнити всю Київську область від російської окупації. Це стало можливим завдяки героїчним зусиллям захисників і цивільних людей. Цей рік для кожного українця був вічністю, а страх і сльози переслідували, навіть, у найсонячніші дні.

Не оминула біда і нашу громаду. 9 березня 2022 року відбувся запеклий бій в селі Скибин де наші бійці 72-ї ОМБр знищили колону російської техніки. Від ворожої атаки постраждало майже кожне село Калинівської громади. Це призвело до розлучення сімей, змусило людей покинути свої домівки, спричинило знищення будинків, пошкодження Красилівського ліцею, ЗДО «Малятко» та іншої цивільної інфраструктури.

Та ми витримали. Ворог на повну відчув, що таке українська лють та сила. Це все стало можливим, завдячуючи тим людям, хто з перших днів війни став на захист нашої громади, хто допомагав облаштовувати блокпости, доставляти гуманітарну допомогу, випікати хліб, готувати їжу та підтримувати інших.

Дякуємо кожному за внесок у спільну боротьбу за незалежність! Дякуємо тим, хто в тилу самовідданою працею наближав і сьогодні наближає нашу Перемогу!

Вічна і світла пам’ять загиблим!

Слава Україні! Героям Слава!