Дата: 21.03.2023 16:49

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» у рамках національного проекту «Безпечна країна» рекомендує до перегляду соціальні відеоролики «Безпечна країна очима дітей». Вони створені дітьми в рамках щорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна». Ці роботи відповідають вимогам соціальної реклами за висновком Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення.

Враховуючи важливість та необхідність попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей та дорослих, особливо напередодні нового навчального року, просимо сприяти у поширенні в соцмережах соціальних роликів на зазначену тематику.

Завантажити відео, а також висновки Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення щодо відповідності відеороликів ознакам соціальної реклами можна безпосередньо із сайту Фонду за посиланням https://dopomogadtp.com/ (розділ «Соціальна реклама»).