Сьогодні 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України.

Дата: 24.02.2023 10:18

24 лютого 2022 року почалося відкрите збройне вторгнення росіян із території Білорусі та тимчасово окупованого Крим, о 5 годині ранку авіація рф бомбила мирні міста України. Цього ж дня Верховна Рада України голосує за введення воєнного стану в Україні. З цього моменту життя українців розділилося на «до війни» і «під час війни».

Вранці четверга, 24 лютого російські війська вели інтенсивні обстріли українських підрозділів на сході, а також завдали ракетно-бомбових ударів по аеродромах у низці міст та військових об’єктах ЗСУ.

Протягом дня повідомляють про наступ російських окупантів з різних напрямків. ЗСУ відбивають атаки ворога та тримають оборону.

Ворог не покидає спроби захопити Київ, але все марно.

Росія вбила тисячі людей, зруйнувала тисячі будинків, розділила мільйони сімей. Водночас розв'язана рф війна нагадала про те, як українці можуть підтримувати одне одного, коли важко; допомагати тим, кому це необхідно; бути незламними, коли темно; бути мужніми, коли страшно; сумувати, коли боляче та любити.

За рік, що минув від повномасштабного вторгнення, український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості та єдності перед жорстоким ворогом.

Українці згуртувалися аби дати відсіч ворогу та відстояти своє право на вільне життя. Ми впевнено рухаємося до перемоги, яка обов’язково прийде в наші домівки.

Разом до Перемоги!

Слава Україні!