Прощання з Героєм

Дата: 20.02.2023 16:10

Шановні мешканці громади!

Завтра 21 лютого 2023 року в смт Калинівка відбудеться прощання із загиблим Героєм -  Кулик Юрієм Васильовичем.

Прощання з Юрієм відбудеться у вівторок  21 лютого 2023 року об 11:00 у м.Бровари біля Храму Пресвятої Богородиці (вул. Героїв України, 22-а) та об 11:45-12:00 біля Будинку культури смт Калинівка, поховання на Калинівському цвинтарі.

Просимо жителів громади гідно зустріти нашого Захисника, який поклав життя за нашу свободу і незалежність України з російськими окупантами та провести його в останню дорогу!

Прохання створити «живий коридор» по маршруту з 11-30 год.: вул.Північна, вул.Травнева, Будинок культури.

Слава Герою! Вічна пам'ять!