Про встановлення обмежень щодо реалізації, використання піротехнічних засобів

Дата: 27.12.2022 15:28

Відповідно до п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Протоколу №177 засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області від 15 грудня 2022 року (далі – Протоколу), Виконавчий комітет Калинівської селищної ради інформує:

- відповідно п.2.1 Протоколу на території Броварського району Київської області заборонено фізичним та юридичним особам, в тому числі суб’єктам господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торгівельного та іншого призначення реалізацію та використання піротехнічних  засобів (феєрверків, бенгальських вогнів, петард тощо).

- населенню Броварського району Київської області заборонена реалізації та використання піротехнічних засобів (феєрверків, бенгальських вогнів, петард тощо) під час дії правового режиму воєнного стану в Україні.