ДО ШКІЛ КИЇВЩИНИ ДОСТАВИЛИ СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ В МЕЖАХ РЕФОРМИ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ

Дата: 23.12.2022 15:08

межах реформи шкільного харчування доставили сучасне обладнання у 9 закладів освіти Київщини. Про це голова Київської ОВА Олексій Кулеба повідомив у своєму Telegram-каналі.

Зокрема до них доставили пароконвекційні печі, холодильники, морозильні камери, комплекти обладнань для пом’якшень води, м’ясорубки, овочерізки, комплекти виробів із нержавіючої сталі, теплові кулінарні системи тощо.

«Їх отримали школи, що були розграбовані та пошкоджені рашистами під час окупації області. Зокрема ліцеї у Великодимерській, Ірпінській, Дмитрівській, Макарівській, Іванківській і Димерській громадах. Тепер їдальні та харчоблоки мають інноваційне обладнання. Із нового семестру вони забезпечуватимуть якісне харчування для діток», — написав голова КОВА.

Обладнання доставили до шкіл:

• Русанівський ліцей;
    • Ірпінський ліцей «Мрія»;
    • Ірпінський ліцей №1;
    • Ірпінський гуманітарний ліцей «Лінгвіст» імені Зафіри Алієвої;
    • Дмитрівський академічний ліцей «Перспектива»;
    • Макарівський ліцей №2;
    • Обухівський ліцей;
    • Демидівський ліцей;
    • Катюжанський опорний ліцей.

Це обладнання дасть можливість готувати страви з дотриманням усіх вимог НАССР.

Як відомо, реформа шкільного харчування ініційована першою леді України Оленою Зеленською. Вона передбачає закупівлю сучасного обладнання та оновлення їдалень у закладах освіти, а також підвищення кваліфікації кухарів.

Як повідомлялося раніше, у Київській області вже забезпечили укриттями майже 900 закладів освіти.

Довідково

Сучасне технологічне обладнання до війни було закуплено для 126 шкіл. А модернізацію харчоблоків було проведено у 155 закладах загальної середньої освіти та оновлено їдальні 69 шкіл.

Проте за даними відділів освіти територіальних громад, у яких велись бойові дії:

• Зазнали пошкоджень харчоблоки у 12 ЗЗСО Дмитрівської, Немішаївської, Макарівської, Великодимерської, Гостомельської, Поліської, Ірпінської, Іванківської громад;
  • обладнання та майно пошкоджено та розграбовано у 26 ЗЗСО Димерської, Бородянської, Макарівської, Гостомельської, Ірпінської, Іванківської громад.