О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Дата: 30.11.2022 15:18

Калинівська селищна рада Броварського району Київської області повідомляє про проведення громадських слухань та оприлюднення на веб-сайті Калинівської селищної ради Детального плану території земельної ділянки площею 1.8550 га, кадастровий номер 3221284401:01:041:0013 для розміщення індивідуальної житлової забудови, в с. Красилівка Калинівської селищної ради Броварського району Київської області та звіту стратегічної екологічної оцінки до ДПТ.

Місце проведення: 07443, Київська область, Броварський район, смт Калинівка, вулиця Чернігівська, 20 в приміщенні селищної ради.

Початок: 29.12.2022 року о 10-00.

Замовник: Калинівська селищна рада, Київської області, Броварського району

Розробник: ТОВ «Геофекторі»

Підстава розроблення детального плану території:

Рішення сесії № 1236 /26(позач.) - VIІI від 05.08.2022 р

З проектом Детального плану території земельної ділянки площею 1.8550 га, кадастровий номер 3221284401:01:041:0013 для розміщення індивідуальної житлової забудови, в с. Красилівка Калинівської селищної ради Броварського району Київської області та звітом про стратегічну екологічну оцінку території можна ознайомитися на веб-сайті Калинівської селищної ради та в приміщенні селищної ради з 30 листопада 2022 р. по 31 грудня 2022 р. Відповідальна особа – начальник відділу земельних ресурсів Виконавчого комітету Калинівської селищної ради, Поштаренко Т.Л.

Пропозиції та зауваження надаються у письмовій формі до Калинівської селищної ради протягом одного місяця з дня оприлюднення оголошення в газеті "Баришівський вісник"  та на веб-сайті Калинівської селищної ради. Строк подання пропозицій (зауважень) з  30 листопада 2022 р. по 31 грудня 2022 р.

Пропозиції (зауваження) приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, з особистим підписом заявника і мають містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, держстандартів та правил.

Пропозиції (зауваження), що надійшли після встановленого терміну, не розглядаються.