Вихованці «ДЮСШ» Калинівської селищної ради на Олімпі чемпіонату Європи!!!

Дата: 14.11.2022 16:35

Фото без опису4-5 листопада 2022 року в м. Софія (Болгарія) вихованці КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Калинівської селищної ради представляли Калинівську громаду у складі збірної України на Чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате серед кадетів, юніорів та молоді.

В чемпіонаті взяли участь 502 учасника з 22 країн Європи. 70 спортсменів представляло Україну, серед них четверо вихованців КЗ КСР «ДЮСШ»:

- Анастасія Нестеренко;

- Денис Ладошкін;

-  Мирослав Омельченко (Зазимська ТГ);

-  Георгій Кармазін.

За результатами змагань Україна посіла друге командне місце – 40 медалей на 70 спортсменів нашої збірної. Наші вихованці додали в загальну скарбничку золото, срібло та бронзу:

- І місце – Анастасія Нестеренко (молодь «куміте», понад 65,0 кг);

- ІІ місце – Денис Ладошкін (в розділі «куміте»);

- ІІІ місце – Мирослав Омельченко («куміте» у ваговій категорії 75+), представник Зазимської територіальної громади.

Вітаємо спортсменів та їх тренера Сергія Опенька та бажаємо підкорення нових висот у спорті!