НА КИЇВЩИНІ ТРИВАЄ ВІДНОВЛЕННЯ ОБ’ЄКТІВ КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ, ЩО БУЛИ ПОШКОДЖЕНІ ЗОКРЕМА ЧЕРЕЗ ВРАНІШНІ ВОРОЖІ УДАРИ

Дата: 31.10.2022 16:55

У Київській області тривають відновлювальні роботи об’єктів критичної інфраструктури, що були пошкоджені зокрема через ранкові ворожі удари. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

«Усі відповідні служби працюють на своїх місцях. Електроенергія в області вже почала відновлюватися», – наголосив він.

Також Олексій Кулеба зазначив, що жодних евакуаційних заходів на території Київської області не відбувається та в найближчий час не планується.

«Ситуація з енергетикою складна, проте під контролем. Про всі плани дій жителі Київщини будуть знати завчасно», – зауважив він.

Голова Київської ОВА закликав жителів області зберігати спокій та довіряти виключно офіційним джерелам. Усю актуальну інформацію щодо ситуації в Київській області оперативно публікуємо на сайті Київської обласної військової адміністрації, Telegram каналах КОВА та Олексія Кулеби, Facebook сторінках адміністрації та голови ОВА