Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування «Детальний план території земельних ділянок загальною площею 15,92 га, які знаходяться в межах села Красилівка Броварського району Київської

Дата: 28.10.2022 11:33
Кількість переглядів: 156

На виконання статті 10 та 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості в рамках громадського обговорення в процесі стратегічної екологічної оцінки, Калинівська селищна рада інформує:

  1. Повна назва документа державного планування місцевого рівня (містобудівна документація) та стислий зміст: Містобудівна документація «Детальний план території земельних ділянок загальною площею 15,92 га, які знаходяться в межах села Красилівка Броварського району Київської області для упорядкування земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)». Метою розроблення детального плану території є: визначення планувальної організації; визначення планувальних обмежень використання території, переважних та супутніх видів використання території, містобудівних умов та обмежень; визначення комплексності напрямів проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території; організація транспортного і пішохідного руху; охорона і поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки.

  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: відповідно до чинного законодавства.

  3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

  а) дата початку та строки здійснення процедури: з 28.10.2022 р. та триватиме до 26.11.2022 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

  в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: не передбачається проведення громадських слухань;

  г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування (за наявності) та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: з проектом документу державного планування можливо ознайомитись на офіційному веб-порталі Калинівської селищної ради (https://kalynivska-2-gromada.gov.ua/), а також у приміщенні Калинівської селищної ради, за адресою: вул. Чернігівська, 20, смт Калинівка, Броварський район, Київська обл., 07443 протягом 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

  ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: адміністративне приміщення Калинівської селищної ради, за адресою: вул. Чернігівська, 20, смт Калинівка, Броварський район, Київська обл., 07443.

Електронна адреса: kalynivska_selrad@ukr.net

Строк: з 28.10.2022 р. по 26.11.2022 р.;

  д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: приміщення Калинівської селищної ради, за адресою: вул. Чернігівська, 20, смт Калинівка, Броварський район, Київська обл., 07443.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення території проектування містобудівної документації проведення транскордонних консультацій, не очікуються.

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ – «Детальний план території земельних ділянок загальною площею 15,92 га, які знаходяться в межах села Красилівка Броварського району Київської області для упорядкування земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь