ПОВІДОМЛЕННЯ Повідомлення щодо оприлюднення проекту містобудівної документації «Детальний план території земельних ділянок загальною площею 15,92 га, які знаходяться в межах села Красилівка Броварського району Київської області для упорядкування земе

Дата: 28.10.2022 11:33

На виконання ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555.

Калинівська селищна рада проводить громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вищезазначеної містобудівної документації.

Замовником детального плану території є виконавчий комітет Калинівської селищної ради Броварського району Київської області. Розробник - ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН». Підставою для розроблення є рішення Калинівської селищної ради Броварського району Київської області від 28.10.2022 р. № 849/14-VIII.

Ознайомитись з проектом містобудівної документації можливо у приміщенні Калинівської селищної ради: вул. Чернігівська, 20, смт Калинівка, Броварський район, Київська обл., 07443, та на офіційному сайті (https://kalynivska-2-gromada.gov.ua/).

Пропозиції до містобудівної документації приймаються у письмовому вигляді з 28.10.2022 року на вищезазначену адресу. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Громадські обговорення завершуються 26.11.2022 року.

Відповідальна особа – начальник відділу земельних ресурсів – Поштаренко Т. Л.

З метою дотримання процедури проведення громадських обговорень, запланована прилюдна презентація матеріалів та громадські слухання детального плану території за участі замовника, розробника та платника у приміщенні Калинівської селищної ради за адресою: вул. Чернігівська, 20, смт Калинівка, Броварський район, Київська обл., 07443, 10.11.2022 року о 16:00 годині.

Детальний план частини території села Красилівка