Шановні мешканці Калинівської селищної територіальної громади

Дата: 17.10.2022 15:48

ІНФОРМУЄМО

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН В ПИТАННЯ ДОСТУПНОГО

ІПОТЕЧНОГО КРЕДИТУВАННЯ

ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1084 внесено зміни до Умов забезпечення приватним акціонерним товариством «Українська фінансова житлова компанія» доступного іпотечного кредитування громадян України», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02.08.2022 № 856.

Зазначеними змінами визначено особливості іпотечного кредитування з урахуванням військових ризиків, передбачено механізм проведення кредитором перевірки приналежності громадян до категорій, що мають право на доступне іпотечне кредитування, обміну інформацією між Укрфінжитлом та Мінцифри тощо.

ПОСТАНОВА КМУ від 16 вересня 2022 р. № 1084 "Про внесення змін до Умов забезпечення приватним акціонерним товариством “Українська фінансова житлова компанія” доступного іпотечногокредитування громадян України"