Шановні мешканці Калинівської селищної територіальної громади

Дата: 29.09.2022 13:34

НАГАДУЄМО ПРО ОБОВ’ЯЗОК ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

В умовах підготовки підприємств житлово-комунального господарства, до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 рр., одним із проблемних питань, що потребує особливої уваги, є питання заборгованості споживачів за отримані комунальні послуги та інші енергоносії.

Наразі оплата споживачів є основним джерелом надходжень, що дозволяє здійснювати цим підприємствам виплату заробітної плати працівникам, закупляти паливно-мастильні матеріали, засоби для знезараження та очистки води, інші заходи, необхідні для здійснення своєї діяльності і виконання своїх зобов’язань перед споживачами.

З метою недопущення ризиків виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру в умовах воєнного стану та враховуючи значний рівень заборгованості, нагадуємо всім про обов’язок вчасно сплачувати за житлово-комунальні послуги.

Наголошуємо на можливості оплати послуг за допомогою онлайн сервісів (через особисті кабінети, мобільні застосунки, платіжні системи «Ощад24», «Приват24», «Монобанк» та інші) та на важливості стану розрахунків споживачами, що отримують монетизовані пільги та субсидії.

Виконавчий комітет Калинівської селищної ради нагадує, що на українців чекає насправді непроста зима, коли відповідальність кожного та всіх разом стане вирішальною.

З повагою,

Калинівський селищний голова                                               Вадим БУЛКОТ