Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування - «Детальний план території земельної ділянки площею 0,2052 га кадастровий номер 3221283207:01:004:0005, що розташована

Дата: 16.09.2022 15:37
Кількість переглядів: 150

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Калинівська селищна рада Броварського району Київської області оприлюднює Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування - «Детальний план території земельної ділянки площею 0,2052 га кадастровий номер 3221283207:01:004:0005, що розташована по вул. Київська, 117 в с. Скибин Броварського району Київської області для розміщення садибної житлової забудови та адміністративно-офісної будівлі зі складськими приміщеннями».

Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту: «Детальний план території земельної ділянки площею 0,2052 га кадастровий номер 3221283207:01:004:0005, що розташована по вул. Київська, 117 в с. Скибин Броварського району Київської області для розміщення садибної житлової забудови та адміністративно-офісної будівлі зі складськими приміщеннями». Необхідність розроблення детального плану обумовлена визначенням просторової композиції і параметрів забудови, організацією транспортного і пішохідного руху, визначенням планувальних обмежень використання території.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:орган згідно з Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Передбачувану процедуру громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 14.09.2022 по 28.09.2022;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: не передбачається проведення громадських слухань;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування (за наявності) та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: в приміщені Калинівської селищної ради за адресою: вул. Чернігівська, 20, смт Калинівка, Броварський район, Київська обл., 07443, а також на офіційному сайті https://kalynivska-2-gromada.gov.ua/протягом 15 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Калинівська селищна рада за адресою: вул. Чернігвська, 20, смт Калинівка, Броварський район, Київська обл., 07443.

Електронна адреса: kalynivska_selrad@ukr.net

Строк: з 14.09.2022 по 28.09.2022;

Відповідальна особа: землевпорядник – Поштаренко Т. Л.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: у приміщенні Калинівської селищної ради за адресою: вул. Чернігівська, 20, смт Калинівка, Броварський район, Київська обл., 07443.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення проектованої території транскордонні наслідки реалізації проекту документу «Детальний план території земельної ділянки площею 0,2052 га кадастровий номер 3221283207:01:004:0005, що розташована по вул. Київська, 117 в с. Скибин Броварського району Київської області для розміщення садибної житлової забудови та адміністративно-офісної будівлі зі складськими приміщеннями» для довкілля, у тому числі здоров’я населення, не очікуються.

 

Калинівський

Селищний голова                                                                                 В. БУЛКОТ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь