О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Дата: 19.08.2022 10:05

Калинівська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території (ДПТ) земельної ділянки площею 1.9536 га, кадастровий номер 3221284401:01:005:0012 для розміщення складів підприємств торгівлі (логістичний центр), яка розташована  в селі Красилівка Калинівської селищної ради Броварського району Київської області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку документу Державного планування, розробленого відповідно рішення Калинівської селищної ради від 08.12.2021 року  № 967 /16 –VIІI:

• мета ДПТ – визначення планувальної структури, містобудівних умов та обмежень;
  • склад, зміст та основні техніко-економічні показники  ДПТ–згідно ДБН Б.1.1-14:2012  «Склад та зміст детального плану території»;
  • замовник ДПТ – Калинівська селищна рада, розробник – ТОВ «Геофекторі».

З проектом Детального плану території земельної ділянки площею                 1.9536 га, кадастровий номер 3221284401:01:005:0012 для розміщення складів підприємств торгівлі (логістичний центр), в селі Красилівка Калинівської селищної ради Броварського району Київської області та Звітом про стратегічну екологічну оцінку документу Державного планування до Детального плану, можна ознайомитися на веб-сайті Калинівської селищної ради та в приміщенні селищної ради, за адресою: Київська обл., Броварський район,  смт Калинівка, вулиця Чернігівська, 20,   в робочі дні з 9.00 до 16.00 протягом  30 днів з моменту виходу публікації в газеті "Баришівський вісник" та на веб-сайті Калинівської селищної ради,  з 19 серпня 2022 року по                        19 вересня 2022 року.

Пропозиції та зауваження надаються у письмовій формі до Калинівської селищної ради протягом одного місяця з дня оприлюднення оголошення на веб-сайті Калинівської селищної ради та в газеті "Баришівський вісник".  Строк подання пропозицій (зауважень) з  19 серпня 2022 року по  19 вересня 2022 року.

Пропозиції (зауваження) приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, з особистим підписом заявника і мають містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, держстандартів та правил.

Пропозиції (зауваження), що надійшли після встановленого терміну, не розглядаються.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій громадськості – начальник відділу земельних ресурсів Виконавчого комітету Калинівської селищної ради Поштаренко Т. Л.

Громадські слухання відбудуться  19 вересня 2022 року  за адресою:  Київська область, Броварський рай, смт Калинівка, вул. Чернігівська, буд. 20 (в приміщенні селищної ради),  о 10:00.

• мета ДПТ – визначення планувальної структури, містобудівних умов та обмежень;
  • замовник ДПТ – Калинівська селищна рада, розробник – ТОВ «Геофекторі».

Повідомлення про розгляд детального плану