28 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2022 09:40

Фото без описуШановні  мешканці Калинівської громади !

Прийміть щирі вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. У цей день, 26 років потому, Верховна Рада України прийняла Основоположний Закон – Конституцію України.

Цей документ закріпив правові основи нашої країни, її суверенітет і територіальну цілісність. Конституція визначила найціннішим життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова. І обов’язок кожного українця – поважати Конституцію та дотримуватися її законів.

Конституція  відкрила нам шлях до розвитку і зміцнення незалежної, демократичної, правової Української держави, вона вперше в  історії поставила пріоритетом захист прав і свобод громадянина.

Я бажаю кожному з нас терпіння та віри в те, що з кожним новим роком, з кожним новим поколінням наша країна ставатиме кращою і міцнішою, такою, яку ми та весь світ буде вважати правовою європейською державою.

Бажаю міцного здоров’я, сил, добра та родинного благополуччя. Миру та спокою нашій благословенній Україні та кожному з нас!

З повагою,

Калинівський селищний голова                                                          Вадим БУЛКОТimage (2).jpg