СЕКСУАЛЬНЕ НАСИЛЬСТВО ПІД ЧАС ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТІВ

Дата: 15.06.2022 09:56

Фото без опису  Найбільш поширеними формами насильства під час конфлікту є зґвалтування та інші форми сексуального насильства. Зґвалтування в умовах конфлікту часто носять особливо жорстокий характер і часто включають групові зґвалтування та зґвалтування з використанням сторонніх предметів. Широко поширені також інші форми сексуального насильства, особливо примусове оголення тіла, обшуки з повним роздяганням та інші акти публічного приниження. Ці та інші акти сексуального насильства, такі, як примусова вагітність або примусові аборти, часто є частиною навмисної військової стратегії, що використовуються для дестабілізації цивільного населення та наруги над честю протиборчих сил.

З дотриманням правил конфіденційності, постраждала особа зможе безкоштовно отримати послуги інформування, консультування відповідно до потреб у Службі у справах дітей та сім’ї Калинівської селищної ради Броварського району Київської області за адресою: вул. Чернігівська, 20, смт Калинівка Броварський район Київська область.