Вишиванка - духовна броня українців

Дата: 19.05.2022 11:21

Фото без описуДень вишиванки традиційно святкують в Україні у третій четвер травня.

Вишиванка - це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу.

Крізь віки проніс український народ любов до вишиванки та зберіг особливі традиції її створення. Кожний регіон України може похвалитися своїми унікальними звичаями, які пов'язані з національним орнаментом на одязі. Також мало значення і те, для кого шиється сорочка - для дівчинки, хлопчика, жінки або чоловіка, для воїна.

Особливе значення День вишиванки має саме 2022 року - тоді, коли Росія розпочала повномасштабну війну проти України. Одягнена вишиванка 19 травня стане символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці - вільний народ.

Вишиванка – це те, що захищає наші культурні кордони. Цінуймо наші українські традиції! Любімо нашу неньку Україну всім серцем і душею!

Слава Україні! Героям Слава!

Україна понад усе!