Інформація для громадян чий будинок був зруйнований або пошкоджений внаслідок надзвичайної ситуаціі воєнного характеру,спричиненої збройною агресією РФ

Дата: 14.04.2022 13:40

Шановні мешканці

Калинівськоі територіальної громади!

У разі,якщо Ваш будинок був зруйнований або пошкоджений внаслідок надзвичайної ситуаціі воєнного характеру,спричиненої збройною агресією РФ,просимо Вас підійди у селищну або сільську раду задля написання відповідної заяви.

З собою мати паспорт,документи на будинок та у разі наявності фотографії руйнувань .

Якщо документів та фотографій немає,все одно просимо з’явитись та заповнити вищевказану заяву.

Чекаємо Вас за адресою:

вул. Чернігівська,20 смт Калинівка

Пн-Пт з 08:00 до 17:00!

Контактна особа:0932054486 Інна (завідувач сектору правового забезпечення Виконавчого комітету Калинівськоі селищної ради)

Мешканці села Красилівка можуть заповнити таку заяву у приміщенні Красилівськоі сільської ради за адресою:вул.Сергія Басова,43,с .Красилівка

Пн-Пт з 08:00 по 17:00

Контактна особа для зв’язку :

Валентина (завідувач сектору цивільного захисту Виконавчого комітету Калинівськоі селищної ради)

+380 67 392 9306

За додатковою інформацією та при необхідності прошу звертатись за номером телефону:0932054486 Інна (завідувач сектору правового забезпечення Виконавчого комітету Калинівськоі селищної ради)

Для ознайомлення надаємо Вам фотокопію Заяви, яку Ви маєте заповнити.