НА КИЇВЩИНІ БУДУЮТЬ «ПРОЗОРИЙ ОФІС», ЯКИЙ ОБСЛУГОВУВАТИМЕ ПОНАД 220 ТИСЯЧ ОСІБ

Дата: 02.02.2022 15:03

На Київщині в Білій Церкві триває реконструкція нежитлової будівлі, у якій після завершення всіх робіт запрацює «Прозорий офіс».  Проєкт реалізується у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це сьогодні, 1 лютого, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Прозорий офіс» охоплюватиме адміністративними послугами весь Білоцерківський район. Йдеться про понад 220 тисяч людей. Створення такого потужного ЦНАПу є як для пересічних громадян, так і для підприємців дуже важливим, адже в цьому економічно-соціальному об’єкті державними сервісами можна буде скористатись швидко та без зайвих бюрократичних процедур», – прокоментував Василь Володін.

Загальна вартість робіт складає майже 93 млн грн.

Як реалізується проєкт, можна переглянути в фото- та відеорепортажі.